On-line adiktologické besedy nově na Žďársku

Naše děti v online světě, hrani her – gaming anebo populární návykové látky (HHC,Kratom..atd.). Tato tři témata Vám přiblížíme v rámci online besed, které jsme pro Vás připravili v Adiktologické ambulanci Kolping. Účastníci budou mít možnost se zorientovat v dané problematice, seznámit se s varovnými příznaky a situaci včas řešit, případně Vás odkážeme na odbornou pomoc.

Uskuteční se celkem tři tematické besedy, každá dvakrát. A to vždy v podvečerních hodinách, kdy je již možné si najít chvíli čas. Předpokládaná délka besedy je cca 1,5h.

Účast je bezplatná.

Na každou besedu je možné si nechat den předem zaslat připomenutí, a to přes tento odkaz: https://forms.office.com/e/B19GUWENjz

On-line besedy
jsou primárně určeny pro rodiče dětí základních a středních škol, ovšem připojit se může kdokoli, kdo má o danou problematiku zájem.

Besedy jsou v období květen až červen 2024 primárně nabízeny v lokalitě Ždárska a záštitu nad nimi převzali: Ing. Josef Klement, senátor za Žďársko a člen senátorského výboru pro vzdělávání, vědu, kulturu, lidská práva a petice a Bc. Josef Kaňka, krajský protidrogový koordinátor Kraje Vysočina.

Veškeré informace najdete na www.kolping.cz/besedy, kde jsou termíny besed a odkazy na připojení

Tým Adiktologické ambulance Kolping.

Realizace besed je podpořena Evropskou unií.

Provozovatelem je Kolpingovo dílo České republiky z.s.

GDPR

"Otevíráme srdce a podáváme lidem pomocnou ruku, aby uměli být sami sebou a našli si své místo v rodině i ve společnosti."

AAK Žďár nad Sázavou
Žižkova 16
591 01, Žďár nad Sázavou
josef.soukal@kolping.cz